Bugün:10/07/2024

AnadoluJet ile Yurt Dışına da Uçmayan Kalmasın!

2008 yılından beri, 100 milyonun üzerinde yolcuya yurt içi ulaşımda hizmet veren AnadoluJet sınırları aşıyor, 29 Mart 2020’den itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yurt dışı uçuşlarını başlatıyor.

Yeni Güzergahlara Merhaba

Yurt dışı seyahatlerinizde de yol arkadaşınız olacak AnadoluJet, uygun fiyatlara kaliteli ulaşım politikasını, 2020 yaz tarifesi itibarıyla sınırların dışına taşıyacak. Yeni uçuş ağını kapsayan bilet satışları, 13 Ocak 2020’de başlayacak.

Haydi, bavullar hazırlansın, AnadoluJet ile yurt dışına da uçmayan kalmasın!

AnadoluJet, Türk Hava Yolları Güvencesinde Yurt Dışında da Sizinle  

Karşılıklı olarak gerçekleştirilen uçuşlara, yurt dışı güzergahlarının da eklenmesiyle uçuş ağı, giderek genişliyor. Mart ayı itibarıyla başlanacak dış hat uçuşları ile 16 ülkede, 26 noktayı daha uçuş ağına ekleniyor. Toplam 68 nokta ve 107 hatta, 57 uçağa ulaşacak filosu ile hizmet verecek olan AnadoluJet, Türk Hava Yolları’nın gücüyle yurt dışı ulaşımında da büyümeyi hedefliyor.

Daha Fazla Yolcu, Daha Ekonomik Uçuş 

Yer hizmetlerinden teknik bakıma tüm detaylar Türk Hava Yolları güvencesinde gerçekleşirken, yurt dışı uçuşlarında da güvenlik ve konfor ön planda tutuluyor. Uçuşlarında Turkish DO&CO tarafından hazırlanan ücretsiz ikram servislerine devam edecek olan AnadoluJet, filosuna yeni uçaklar ekleyerek uçakların sayısını da artırıyor. Tamamı ekonomi sınıfından oluşan uçakları ile koltuk kapasitesinde sağlayacağı %22’lik artış ile daha fazla yolcuya daha uygun fiyatlı hizmetler vermeyi amaçlıyor.

Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekipleriyle Türkiye’de sunduğu benzersiz hizmeti şimdi yurt dışına taşıyacak olan AnadoluJet, hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın