Bugün:15/06/2024

ULUDAĞ’DA SINIRLARIN OLMADIĞI BÜYÜLÜ BİR YOLCULUK BAŞLIYOR!

1996’dan bu yana aralıksız olarak düzenlenen, geçtiğimiz yıl Türkiye’nin en iyi festivali seçilen Bilyoner Winterfest’te eğlence anlayışı değişiyor! Her yıl üniversiteli gençlerin ihtiyaçları doğrultusunda popüler sanatçı, DJ ve etkinlikleri değerlendirerek oluşturduğumuz festival bu yıl ‘Sonsuzluk ve Ötesine’ konseptiyle katılımcılara farklı eğlence deneyimi sunacak. Ünlü Fransız DJ The Avener’ın festival kulübü Vibe’da gerçekleştireceği performans ile başlayacak olan festivalde Ezhel’den Synapson’a, Ozan Doğulu’dan Abdullah İnal’a müzik dünyasının en önemli yıldızları, Bilyoner Winterfest sahnesinde harika bir şov gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

30 Ocak – 14 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Bilyoner Winterfest Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli sanatçı ve grubu binlerce üniversiteli genç ile Uludağ’da buluşturmaya devam ediyor. The Avener, Ezhel, Synapson, , Mahmut Orhan, Ozan Doğulu, Abdullah İnal, Bhaskar, Burak Yeter, Deeperise, Emrah İş, Arem Özgüç, Arman Aydın, DJ Artz&Bugy, Boygar, Duygu Soylu, Deha Bilimlier, Özay Bakır, Şehinşah, Sezer Uysal, Aytaç Kart, Khonktar, Levent Özbay Big G, Tilt, Kubilay Caner, Beso, Erdinyus, Kwo ve Doktor gibi bu yıl beyaz cennet Uludağ’da sahne alacak olan isimler.

BİLYONER WINTERFEST’İN BU SENE EN BÜYÜK SÜRPRİZİ İSE 6 FARKLI SAHNEDE ETKİNLİK DENEYİMİ…

Bilyoner Winterfest bu sene yeni açılacak olan festival kulübü Vibe ile birlikte toplamda 6 ayrı alanda müzik severlerle buluşacak!

VIBE KAPILARINI “THE AVENER” İLE AÇIYOR!

Son zamanların en yetenekli sanatçı ve DJ’lerine ait canlı performansları, özel şovları ve gösterileri deneyimleyebileceğin Bilyoner Winterfest’in festival kulübü Vibe, 30 Ocak’ta Uludağ’da kapılarını Fransız DJ ve prodüktör “THE AVENER” ile eşsiz bir eğlence anlayışına açıyor. Line-Up’ta The Avener, Ezhel, Synapson, Ozan Doğulu, Abdullah İnal, Bhaskar, Burak Yeter, Deeperise, Arem Özgüç, Arman Aydın, DJ Artz&Bugy, Levent Özbay, Şehinşah, Sezer Uysal, Aytaç Kart, Khonktar gibi son zamanların en yetenekli sanatçı ve DJ’leri yer alıyor.         

GÜN BOYU 6 FARKLI SAHNEDE EĞLENCE DEVAM EDECEK…

Her gün saat 17:00-20:00 saatleri arasında binlerce kişinin katıldığı Uludağ’ın en kalabalık after-ski partileri Beceren Cafe’de yapılacak. Bilyoner Winterfest katılımcılarıyla ilk defa buluşacak olan festivalin saklı eğlencesi “KUYTU” festivalin 2. ve 3. Günü 03:00-06:00 saatleri arasında Uludağ’ın ilk ışıklarına eğlenmek, şarkı söylemek ve dans etmek isteyenlerin yeni adresi olacak.

Bilyoner Wintefest’in bir diğer yeni sahnesi ‘Grand Yazıcı Mandıra Sahne’ kayak arasında 14:00-16:30 saatlerinde elektronik müzik severlerin buluşma noktası olacak. Bilyoner Winterfest klasiği haline gelen Red Bull Kayak Odası Partisi ise her dönemin 3. Gününde 21:30- 00:00 arasında Levent Özbay’ın canlı performansıyla Grand Yazıcı Kayak Odası’nda!

Her dönem 4. Gün Grand Yazıcı Teras’ta gerçekleştirilecek BBQ Parti bizden, eğlenmesi senden!

BİLYONER WINTERFEST DIAMOND PACK İLE AVANTAJLI PAKET!

Bilyoner Winterfest Diamond Pack ile tüm konserlere ve özel etkinliklere giriş hakkını bir arada satın alabilirsiniz.

İlki 1996 yılında 40 kişilik bir öğrenci turu olarak düzenlenen Bilyoner Winterfest, bu sene 21. Yılında 8500 üniversite öğrencisini Uludağ’da ağırlıyor.  7 ülkeden gerçekleşen katılım ile festivalde bu yıl 12 otel toplamda 3300 adet oda kapatıldı.  İlk düzenlendiği yıllarda Uludağ sezonunun ölü zamanlarında dağdaki boş odaları doldurma amacıyla gerçekleşen festival son 6 senedir Uludağ’a sezonun en kalabalık dönemini yaşatmakta ve Uludağ ekonomisine ciddi anlamda katkıda bulunmaktadır. Bilyoner Winterfest, ACE OF MICE ödüllerinde de 2013,2014 ve 2015,2016,2017 yıllarında Ace of M.I.C.E En İyi Gençlik Festivali ödülünü almıştır.

İletişim ve Rezervasyon İçin

İletişim       : 0212 358 30 55

WhatsApp : 0535 365 62 22

www.winterfest.com.tr

Share

Bir cevap yazın