Bugün:12/04/2024

Türkiye’nin ilk Macera Turizmi ve Sporları Fuarı ‘Adventure Turkey’

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 14 – 17 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Macera Turizmi ve Sporları Fuarı macera turizmine ve sporlarına hizmet eden tesisleri, işletmeleri, ürün ve hizmet satanları, kulüpleri, seyahat acentelerini, turizm profesyonellerini ve tüm ilgilileri bir araya getiriyor.

Son yıllarda etkinlik odaklı turizmi ve macera sporlarına artan ilginin oluşturduğu sektörel network ihtiyacına cevap vermeye hazırlanan ADVENTURE TURKEY, sektörün birbiriyle bağlantılı tüm alanlarını getiren ilk ve tek fuar olma özelliği ile sektör ilgililerinden yoğun ilgi görüyor.

Uluslararası katılım ile gerçekleşecek fuar her yıl farklı ve özgün bir tema ile gerçekleşerek katılımcı ve ziyaretçilerine özgün teması ile Macera Turizmi ve Sporlarına dair akılda kalıcı bir fuar yaşatmaya hazırlanıyor.

Ticari Bağlantılarda Adventure Turkey Etkisi

Sektörün network ihtiyacını karşılamaya hazırlanan ADVENTURE TURKEY, Türkiye’nin yanı sıra yakın coğrafyaya da odaklanarak Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Balkan ülkeleri ile Türki Cumhuriyetlerini bir araya getirerek uluslararası platform oluşturuyor.

 

Oluşturduğu uluslararası platform ile katılımcılarına ulusal ve uluslararası diyalog imkanı sunan fuar, başarılı ticari iş birliklerine zemin hazırlıyor.

Fuar firmaların profesyonel ve alakalı hedef kitleleri ile doğrudan temas kurmasını sağlayarak, sektörel paydaşlarına ve hedef kitlesine aynı zeminde tanıtım yapabilme imkanı sunuyor.

ADVENTURE TURKEY, ATRAX’19 Fuarı ile Eş Zamanlı Gerçekleşiyor

ATRAX; Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. Başarı ile sonuçlanan ilk altı yılın ardından ATRAX, yedinci  yılında da uluslararası bir organizasyonla, eğlence endüstrisinde son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri, sektör profesyonelleri ve yatırımcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

Macera Turizmi ve Sporlarının rekreasyon ve eğlence ile buluştuğu ortak paydadan yola çıkarak ADVENTURE TURKEY, ATRAX eşzamanlı organize ediliyor. Yürütülen bu iş birliği ile ziyaretçi ve bağlantı potansiyelinden faydalanılarak bir sinerji yaratılması hedefleniyor.

Share

Bir cevap yazın