Bugün:15/06/2024

Kempinski “Lady in Red” 10. Yılını Kutluyor

Kempinski Otelleri tarafından on yıl önce hayata geçirilen kültürel empatiye sahip, misafir bilgisine ve her bir misafirin ihtiyaçlarını anlamaya dayalı marka simgelerinden biri olan “Lady in Red’’in onuncu yılı dünyadaki tüm Kempinski otellerinde çeşitli aktivitelerle kutlanıyor.

Lady in Red Kempinski misafirlerine ev sahipliği yapıyor

Lady in Red ekibi bulundukları her bir otelin ve kültürün geleneklerini yansıtmalarının yanı sıra içinde bulundukları özel dikim zarif kırmızı kıyafetlerle otellere muhteşem bir şıklık katıyor. Misafir memnuniyeti ve ağırlama konusunda eğitimler almış olan bu marka elçileri, dünyanın dört bir yanından gelen Kempinski misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Misafirlerin ziyareti süresince önemli bir role sahip olan Lady in Red ekibi; özellikle Ön Büro, Yiyecek-İçecek ve Concierge birimlerindeki iş arkadaşlarıyla sürekli iletişim kurup, onlarla ekip ruhu içinde çalışan takım oyuncuları olarak yer alıyor.

On yıl önce klasikleşmiş misafir ilişkileri biriminin yerini almak için oluşturulmuş

Kempinski Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Kalite Direktörü Benedikt Jaschke, bu süreci şöyle anlatıyor: “Lady in Red, otellerimiz ve bulundukları destinasyonlarda bilinmesi gereken her şeyi bilen adeta yerel bir uzmandır. Söz konusu ister özel bir yıl dönümü veya kutlama, ister sürpriz teklif ya da büyük bir aile tatili olsun; Lady in Red ekibinin yerel kültür, gastronomi ve birçok konudaki doğru yönlendirmesiyle misafirlerimiz her seferinde otellerimizden unutulmaz anılarla ayrılır. Lady in Red konsepti tam olarak da bundan on yıl önce klasikleşmiş misafir ilişkileri biriminin yerini almak için çıkartılmıştı.’’

79 Kempinski otelinde 30’dan fazla ülkeden ve farklı bölgelerden gelen 150’den fazla Lady in Red bulunuyor

79 Kempinski otelinde 30’dan fazla ülkeden ve farklı bölgelerden gelen 150’den fazla Lady in Red, tüm zarafetiyle on yıldır büyük bir özenle Kempisnki markasını temsil ediyor. Bulunduğu bölgenin kültürel izlerini taşıyan kıyafetleriyle ön plana çıkan pozisyonda, Hotel Adlon Kempinski Berlin gibi bazı Kempinski Otelleri’nde, kırmızı kravatı ve kırmızı çorap detayıyla tanınan Gentleman in Red’ler de görmek mümkün.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da Lady in Red Müdürü olarak görev alan Özge Yılmaz, Lady in Red’in özelliklerinden şöyle bahsediyor: “Lady in Red ekibi olarak misafir iletişimi ve memnuniyeti konusunda son derece titiz ve meraklı, kendine güvenen aynı zamanda nazik, şık ve dikkatliyiz. Her birimiz Kempinski’nin lükse ender, özgün ve hissedilebilir olması gerektiği bakış açısının farkındayız. Misafirlerimize de küçük dokunuşlarla unutulmaz deneyimler sunmak için her daim hazırız.”

Kaynak: https://eventnews.online/2020/01/24/kempinski-lady-in-red-10-yilini-kutluyor/

Share

Bir cevap yazın