Bugün:12/06/2024

“Harikalar Sirki” Minik Tiyatroseverlerle Yeniden Buluşacak

Çocukları doğa ve hayvan sevgisiyle buluşturan “Harikalar Sirki” çocuk oyunu, yoğun ilgi üzerine 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde saat 17:00’de Topkapı Kültür Parkı Amfi Tiyatro’da yeniden minik tiyatroseverlerle buluşuyor.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen ilk gösteriminde minik tiyatroseverler ve velilerden tam not alan ve Yoyo ve Jojo adındaki iki yaramaz palyaçonun hem eğlenceli hem de öğretici maceralarını sahneye taşıyan “Harikalar Sirki”, 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde Topkapı Kültür Parkı Amfi Tiyatro’da yeniden sahnelenecek.

Doğruluk ve dürüstlüğün ne kadar önemli olduğunu eğlenceli bir dil ile anlatan oyun, Harikalar Sirki’nde işe başlayan Yoyo ve Jojo adında iki yaramaz palyaçonun hikâyesini konu alıyor. Bay Kazu, sirkinde işe başlayan Yoyo ve Jojo’nun doğru insanlar olup olmadığına karar verebilmek için, yardımcısı Cimcime ile birlikte yaramaz palyaçolara doğa ve hayvan sevgisini içinde barındıran aynı zamanda dürüstlüklerini ölçen bir oyun oynamaya karar veriyor ve sonrasında keyifli bir macera başlıyor…

Minik tiyatroseverlerle İBB Kültür AŞ organizasyonuyla buluşan ve sahneye konulan “Harikalar Sirki”nde, İBB Gösteri Sanatları Merkezi sanatçıları sahne alıyor.

Share

Bir cevap yazın