Bugün:18/05/2024

Biz Daha Vazgeçmedik…

Birçok firmayla seyahat etmiş olsam da Pamukkale’nin yeri her zaman ayrıdır. Yenilikci bir firma olması her zaman zirvede yerini korumasını sağladı.Birçok kişi gibi bizde Pamukkale Turizm’i destekliyoruz. Seyahat etmek özgürlüktür.

Sektörün geleceğini emin ellere bırakmak için çalışıyoruz.

1962 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz Türkiye karayolu ulaştırma sektörünün öncü firması olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Değişime öncülük eden, duyarlı ve dinamik yapımızla tüm paydaşlarımızın bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ilke edindik. Bugüne kadar sektörün gelişimi, paydaşlarımızın sürekli mutluluğu ve yaşadığımız topluma karşı sorumlu olma bilinciyle faaliyetlerimizi yürüttük.

Pamukkale Turizm olarak çağın getirdiği yenilikler karşısında gelişen beklentileri en iyi şekilde karşılamak için sosyal sorumluluğumuzun da bilinciyle eğitim ve uygulama merkezi Pamukkale Akademi’yi faaliyete geçirdik. Sektörde toplam kalite adına kurulan Pamukkale Akademi karayolu ulaştırma sektörü için uzun soluklu ve sorunlara çözüm getiren eğitimler hazırlamaktadır.

Pamukkale Akademi, kadrolu olarak bünyemizde bulunan eğitmenlerimiz vasıtasıyla bu sektörde uzmanlaşmak isteyen genç arkadaşlarımıza kişisel gelişim, mesleki eğitim, genel kültür, yabancı dil gibi bir çok konuda eğitim hizmeti vermektedir.

Pamukkale Akademi, sahip olduğumuz değerleri önemseyerek tüm paydaşlarımızla etkileşimini arttırmayı sürdürecektir.

Doğasında Konfor Var…

Pamukyol’da yer alan koltuk arkası ekranlarda Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen USB giriş olanağı ile kendi flash belleğinizden dilediğiniz film, fotoğraf, müzik gibi dökümanlarınızı seyahatiniz esnasında kullanabilir, izlediğiniz filmleri duraklatabilir, ileri – geri alabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Pamukyol genişletilmiş özel koltuk dizaynıyla, her koltukta LCD ekran, uydu kanal yayını, bilgisayar oyunları, kişiye özel yayın imkanlarıyla konforlu ve eğlenceli bir yolculuğu 2 + 1 oturma şeması ile tek başınıza yapma olanağı sunuyor.

Pamukyol’da bulunan koltuk arkası dokunmatik ekranlarda film, 44 kategoride 4000 adet müzik ve bilgisayar oyunları yolculuğunuz sürecince sizi bekliyor. Kumanda sizde! Kendinizi evinizdeki koltuğunuzda hissedin…

Share

Bir cevap yazın