Künye

İmtiyaz Sahibi/ Grantee

Nerede Gezelim Seyahat ve Gezi Rehberi

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Hande YÜKSEL AYDIN hande@neredegezelim.com

Editörler / Editors

Hande YÜKSEL AYDIN hande@neredegezelim.com

Emre KILIÇ emre@neredegezelim.com

Okan GÜNAY okan@neredegezelim.com

Nigar HUSEYNLİ nigar@neredegezelim.com

Cengiz POYRAZ cengiz@neredegezelim.com

Reklam / Advertise

reklam@neredegezelim.com

Whatsapp İletişim / Whatsapp Communication

0216 606 49 20

Yazılım ve Sistem / Software and System

Softlogiclab CMS System

Android / IOS

Softlogiclab CMS System

Barınma / Hosting

Softlogiclab Hosting